Tampere Junior Indoor Games 2009 - sunnuntai 8.3.

9.3.2009

Juha Hyvärinen
Juha Hyvärinen
Anni Rekola
Anni Rekola
Laura Kuusinen
Laura Kuusinen
Anni Suokas
Anni Suokas

Hopeapallille nousivat Juha Hyvärinen 1000m:llä, Nea Hyvärinen keihäässä ja Mikael Reuna pituudessa

Sunnuntai

P11 1000 m                          Loppukilpailu

2. Juha Hyvärinen                          HämTa             3.26,03

P11 Pituus                          Loppukilpailu

27. Tuomo Rämö                              HämTa                3,51

P11 Keihäs                          Loppukilpailu

9. Juha Hyvärinen                          HämTa               27,20

P15 60 m aj                         Loppukilpailu

3. Mikael Reuna                            HämTa                8,72
11. Ville Koskela                           HämTa               10,23

P15 Pituus                          Loppukilpailu

2. Mikael Reuna                            HämTa                5,97 

P15 Keihäs                          Loppukilpailu

7. Harri Ihaniemi                          HämTa               43,34

T10 60 m aj                         Loppukilpailu

7. Suvi Aulavuo                            HämTa               12,01

T11 60 m aj                         Loppukilpailu

11. Jonna Härkönen                          HämTa               11,23
12. Laura Kuusinen                          HämTa               11,25

T11 Kuula                           Loppukilpailu

10. Laura Kuusinen                          HämTa                7,00

T11 4 x 100 m                       Loppukilpailu

5. Hämeenlinnan Tarmo 1                       1.01,61 

T12 Pituus                          Loppukilpailu

3. Nea Hyvärinen                           HämTa                4,63

T12 Keihäs                          Loppukilpailu

2. Nea Hyvärinen                           HämTa               32,44
14. Suvi Aulavuo                            HämTa               21,03
16. Anni Rekola                             HämTa               19,61

T14 60 m aj                         Loppukilpailu

4. Jutta Ylitalo                           HämTa                9,84 
15. Siiri Ijäs                              HämTa               10,34

T14 Kolmiloikka                     Loppukilpailu

3. Anni Suokas                             HämTa            10,79
5. Jutta Ylitalo                           HämTa               10,48 
15. Siiri Ijäs                              HämTa                9,66 

T15 Korkeus                         Loppukilpailu

16. Emilia Vasankari                        HämTa                 130 

T15 Keihäs                          Loppukilpailu

9. Emilia Vasankari                        HämTa               29,22 

T15 4 x 100 m                       Loppukilpailu

3. Hämeenlinnan Tarmo 1                         52,21