Sisulisäviestien Tarmolaisjoukkue 10.8 Valkeakoskelle (päivitetty 6.8)

3.8.2014

Tarmon joukkue sisulisäviesteihin Valkeakoskelle sunnuntaina 10.8. Bussi lähtee Matin saunalta klo 9.00.

 

T15

4*100m             Nea Laine, Saara Forsell, Sandra Pukki, Jenni Rämö       Varalla Petra K

4*80m aj.         Nea Laine, Petra Kallionpää, Sandra Pukki, Saara Forsell

4*800m             Nea Laine, Neea Karsikas, Petra Kallionpää, Saara Forsell

P13

4*100m             1. Olli Kurki, Eino Vuori, Aatu Laine, Viljami Ahola  Varalla Lauri Vähävihu

                             2. Jukka Vähävihu, Johannes Maetoloa, Joonas Koponen, Joonatan Veijola

4*600m             1. Viljami Ahola, Jukka Vähävihu, Olli Kurki, Joonas Koponen Varalla Lauri V

                             2. Joonata Veijola,  Aatu Laine, Johannes Maetoloa, Eino Vuori

4*60m aj.         1. Olli Kurki, Eino Vuori, Joonatan Veijola, Johannes Maetoloa Vara:Lauri V

                             2. Jukka Vähävihu, Joonas Koponen, Viljami Ahola, Aatu Laine

T13

4*100m             1.  Emilie Arkko, Tuuli Toivonen, Erika Ahvenharju, Silja Toivonen        

                             2. Ronja Kallionpää, Emma Kuikka, Enni Saarinen, Emmi Ketola

4*600m             1. Emmi Ketola, Emilie Arkko, Tuuli Toivonen, Enni Saarinen 

                             2. Silja Toivonen , Erika Ahvenharju, Emma Kuikka, Ronja Kallionpää

4*60m aj.         1. Silja Toivonen, Erika Ahvenharju, Emmi Ketola, Enni Saarinen

                             2.  Emma Kuikka, Ronja Kallionpää, Emilie Arkko, ?

P11

4*50m               1. Arvi Väre, Juho Moisio, Tuomas Lindholm, Lauri Joutsimo                    

                            2. Aaro Salmelin, Antti Kurki, Aaron Isotalo, Valtteri Kalanti

4*600m             1. Lauri Joutsimo, Aaron Isotalo, Juho Moisio, Tuomas Lindholm

                             2. Antti Kurki, Aaro Salmelin, Valtteri Kalanti, Arvi Väre

T11                     

4*50m               1. Vilma Teppo, Maryana Ishanova, Erika Välkkynen, Anniina Ahvenharju

                             2. Vilma Toivonen, Aino Saarinen, Nina Järvinen, Aurora Myllyniemi

4*600m             1. Vilma Teppo, Maryana Ishanova, Vilma Toivonen, Erika Välkkynen

                             2. Anniina Ahvenharju, Aino Saarinen, Nina Järvinen, Aurora Myllyniemi

P9

4*400m             1. Elias Kerälä, Tuomas Rättö, Aatos Eerola, Iiro Forsell

T9                       

4*400m             1. Iiris Veijola, Aino Ojaniemi, Sella Liusjärvi, Vilma Kerälä

 

Sukkulaviesti   Elias Kerälä, Tuomas Rättö, Aatos Eerola, Iiro Forsell, Iiris Veijola, Aino Ojaniemi, Sella Liusjärvi, Vilma Kerälä