Vattenfall 2. joukkue 30.7 Nokialle Päivitetty 29.7

29.7.2014

Tarmon joukkue Nokialle 30.7 käytävään Vattenfall toiseen osaotteluun

Bussi lähtee klo 15.30 Matin saunalta.

 

M17:

800m                       Juha Hyvärinen

seiväs                      Johannes Hartikainen

keihäs                      Tuomo Rämö

 

N17

800m                       Milka Ahonen

seiväs                      Suvi Aulavuo

keihäs                      Pinja Karhunen

 

P15:

300m                       Eemeli Tikkanen

100m aj                   Olli-Oskari Suonmaa

3-loikka                   Olli Kurki, Aatu Laine

moukari                   Aleksi Yrjölä

1000m kävely         Aatu Laine, Olli-Oskari Suonmaa

 

T15:

300m                       Sandra Pukki

80m aj                     Nea Laine      

3-loikka                   Petra Kallionpää,

moukari                   Pihla Karhunen

1000m kävely         Pihla Karhunen

 

P13:

200m                       Viljami Ahola

60m aj                     Eino Vuori, Johannes Maetoloa

pituus                      Joonatan Veijola

kuula                       Joonas Koponen, Lauri Vähävihu

1000m kävely         Johannes Maetoloa, Taavi Nyström

 

T13:

200m                       Tuuli Toivonen, Emilie Arkko

60m aj                     Erika Ahvenharju

pituus                      Enni Saarinen, Emmi Ketola

kuula                       Silja Toivonen, Ronja Kallionpää

1000m kävely         Silja Toivonen, Ronja Kallionpää

 

P11:

150m                       Markus Leskelä

60m aj                     Valtteri Lindberg, Arvi Väre

korkeus                   Lauri Joutsimo

kuula                       Juho Moisio

1000m kävely         Arvi Väre, Lauri Joutsimo

 

T11:

150m                       Vilma Teppo

60m aj                     Anniina Ahvenharju

korkeus                   Iiris Veijola, Maryana Ishanova

kuula                       Vilma Toivonen

1000m kävely         Vilma Toivonen, Maryana Ishanova

 

11v 4 x 600 m viesti (2T/2P)

Anniina Ahvenharju, Vilma Teppo, Markus Leskelä, Valtteri Lindberg

13v 4 x 600 m viesti (2T/2P

Taavi Nyström, Viljami Ahola, Enni Saarinen, Tuuli Toivonen

15v 4 x 800 m viesti (2T/2P

 

Sandra Pukki, Nea Laine, Eemeli Tikkanen, Olli-Oskari Suonmaa