Tarmon joukkue Halliseuraotteluun 6.1!

28.12.2012

Loppiaisena taistellaan jälleen Hämeen halliherruudesta Tampereella. Bussi lähtee perinteisesti Matin saunalta klo 13.15, ensimmäiset lajit Tampereella klo 15.00. Ohessa alustava joukkue:

Halliseuraottelu

6.1.2013

Pirkkahalli, Tampere

 

                                                TARMON JOUKKUE

 

 

T11                  60m                 Vilma Teppo, Maryana Ishanova, Emilie Arkko, Viivi Kuosmanen

                        1000m             Enni Saarinen, Vilma Teppo, Tuuli Toivonen, Kaisa Keränen

                        Kuula               Silja Toivonen, Viivi Kuosmanen, Emilie Arkko

                        Sukkula            Valitaan paikan päällä

 

P11                  60m                 Eino Vuori, Joonatan Veijola, Johannes Maetoloa

                        1000m             Markus Leskelä, Juho Moisio, Johannes Maetoloa, Taavi Nyström

                        Kuula               Joonatan Veijola, Juho Moisio, Eino Vuori

                        Sukkula            Valitaan paikan päällä

 

T13                  60m                 Iida Lehtonen, Sanni Koskinen, Jenni Rämö

                        1000m             Iida Lehtonen, Sanni Prittinen, Sanni Koskinen

                        Korkeus           Sanni Prittinen, Jenni Rämö

                        Sukkula            Valitaan paikan päällä

 

P13                  60m                 Olli Kurki, Aatu Laine, Ville Rautakorpi

                        1000m             Olli Kurki, Viljami Ahola,

                        Korkeus           Viljami Ahola, Aatu Laine

                        Sukkula            Valitaan paikan päällä

 

T15                  60m                 Jonna Härkönen, Nea Laine

                        800m               Maija Keränen, Jenni Keränen

                        Pituus               Jonna Härkönen,  Nea Laine

                        Kuula               Pihla Karhunen, Pinja Karhunen

                        Sukkula            Valitaan paikan päällä

 

P15                  60m                 Aleksi Yrjölä, Oskari Turunen, Santeri Stenius

                        800m               Santeri Stenius, Martti Haukioja

                        Korkeus           Johannes Hartikainen

                        Kuula               Oskari Turunen, Aleksi Yrjölä

                        Sukkula            Valitaan paikan päällä

 

N17                 60m                 Reetta Juurakko

                        800m               Milka Ahonen

                        Pituus               Reetta Juurakko

                        Sukkula            Reetta Juurakko, Milka Ahonen

 

M17                 60m                 Petteri Pelto, Tuomo Rämö

                        800m               Jarkko Kärkäs

                        Pituus               Petteri Pelto,

                        Sukkula            Petteri Pelto, Tuomo Rämö