Vattenfall-joukkue Nokialle 12.6

10.6.2012

Nokialla kisaillaan Vattenfall-seuracupin ensimmäinen osakilpailu tiistaina 12.6 klo 18.00 alkaen. Kisabussi starttaa kello 15.45 Matin Saunalta. Ilmoitathan nuorisovalmennuspäällikkö Villelle välittömästi, mikäli olet estynyt edustamaan seuraa/ tulet kisailemaan omalla kyydillä.

Vattenfall seuracup 1. Osakilpailu, Nokia 12.6

Hämeenlinnan Tarmo

 

P11      60maj                                      Aatu Laine, Johannes Maetoloa, Miro Hänninen

150m       Eino Vuori, Markus Virtanen, Jukka Vähävihu, Sampsa Hälvä

            Korkeus                                   Joonatan Veijola, Kaapo Rämö

            Kuula                                      Olli Kurki, Lauri Vähävihu

 

T11      60m aj                                     Tuuli Toivonen, Viivi Kuosmanen

            150m                                       Veera Räkköläinen, Sanni Koskinen

            Korkeus                                   Enni Saarinen

            Kuula                                      Silja Toivonen

 

            1000m kilpakävely                  Miro Hänninen, Silja Toivonen

T/P 4x600m                            Kurki, T. Toivonen, Miro Hänninen, Saarinen(varalla Virtanen)

 

P13      60m aj                                     Martti Haukioja

            200m                                       Eemeli Tikkanen

            Pituus                                      Viljami Ahola, Mirko Hänninen

            Kuula                                      Aleksi Yrjölä

 

T13      60m aj                                     Sanni Prittinen

            200m                                       Iida Lehtonen

            Pituus                                      Jenni Rämö, Petra Kallionpää

            Kuula                                      Reetta Juurakko, Pihla Karhunen

 

            1000m kilpakävely                  Pihla Karhunen, Iida Lehtonen

            T/P13 4x600m             Prittinen,Haukioja,Lehtonen,Tikkanen (varalla Ahola)

 

P15      100maj                                    Tuomo Rämö

            300m                                       Juha Hyvärinen

            3-loikka                                   Johannes Hartikainen

            Moukari                                   Oskari Turunen

 

T15      80maj                                      Laura Kuusinen

            300m                                       Jonna Härkönen

            3-loikka                                   Nea Hyvärinen

            Moukari                                   Pinja Karhunen

 

            1000m kilpakävely                  Pinja Karhunen

 

            T/P 4x800m                             Hyvärinen,Hyvärinen,Rämö, ?

 

M17     800m                                       Petteri Pelto

            Seiväs                                      Rasmus Ahlgren

            Keihäs                                     Arttu Seppänen

 

N17     Seiväs                                      Jutta Ylitalo

            Keihäs                                     Siiri Ijäs

            800m                                       Milka Ahonen