Tampere Junior Indoor Games 2009 - lauantai 7.3.

8.3.2009

Nea Hyvärinen
Nea Hyvärinen
Arttu Seppänen
Arttu Seppänen
Harri Ihaniemi
Harri Ihaniemi
Mikael Reuna
Mikael Reuna

Nea Hyvärinen ykkönen korkeudessa 146 - A.Seppänen,V.koskela,H.Ihaniemi, M.Reuna 4x80m aj viestivoittoon 49,88

Lauantai 7.3.

P11 Korkeus                         Loppukilpailu

7. Tuomo Rämö                              HämTa                 128

P15 Korkeus                         Loppukilpailu

4. Mikael Reuna                            HämTa                 170

T15 Pituus                          Loppukilpailu

36. Emilia Vasankari                        HämTa                4,14

T11 60 m                            Alkuerät

11. Jonna Härkönen                          HämTa            9,33
20. Laura Kuusinen                          HämTa             9,43  
69. Anni Rekola                             HämTa               10,37

T14 60 m                            Alkuerät

11. Anni Suokas                             HämTa          8,50
30. Siiri Ijäs                              HämTa                8,77
42. Jutta Ylitalo                           HämTa              8,96
44. Essi Koskinen                           HämTa           8,97
51. Juuli Lahti                             HämTa               9,11 

T12 Korkeus                         Loppukilpailu

1. Nea Hyvärinen                           HämTa                 146 

T10 Kiekko                          Loppukilpailu

4. Suvi Aulavuo                            HämTa               17,96 

T11 Pituus                          Loppukilpailu

4. Laura Kuusinen                          HämTa               4,37 
17. Jonna Härkönen                          HämTa            3,84
51. Anni Rekola                             HämTa                3,46

P11 60 m                            Alkuerät

23. Juha Hyvärinen                          HämTa                9,82 

P15 60 m                            Alkuerät

13. Harri Ihaniemi                          HämTa                7,76 

T15 60 m                            Alkuerät

16. Noora Kauranen                          HämTa          8,42 
18. Vilma Lahti                             HämTa                8,45
55. Emilia Vasankari                        HämTa            9,26

T14 Pituus                          Loppukilpailu

4. Anni Suokas                             HämTa            5,10
14. Siiri Ijäs                              HämTa                4,67
38. Essi Koskinen                           HämTa          4,21

P11 Kuula                           Loppukilpailu

19. Tuomo Rämö                              HämTa                7,14 

T12 60 m                            Loppukilpailu

8. Nea Hyvärinen                           HämTa                8,99 

T10 Kuula                           Loppukilpailu

6. Suvi Aulavuo                            HämTa                6,95 

P15 800 m                           Loppukilpailu

7. Ville Koskela                           HämTa             2.16,93 

T14 200 m aj                        Loppukilpailu

7. Jutta Ylitalo                           HämTa               34,55 
15. Juuli Lahti                             HämTa              36,40 

P15 200 m aj                        Loppukilpailu

13. Ville Koskela                           HämTa               34,18 

T11 4 x 60 m aj                     Loppukilpailu

5. Hämeenlinnan Tarmo 1                         46,73 
Anni Rekola
Suvi Aulavuo
Jonna Härkönen
Laura Kuusinen

T15 4 x 80 m aj                     Loppukilpailu

2. Hämeenlinnan Tarmo 1                         51,96 
Siiri Ijäs
Jutta Ylitalo
Noora Kauranen
Vilma Lahti 

P15 4 x 80 m aj                     Loppukilpailu

1. Hämeenlinnan Tarmo 1                         49,88 
Arttu Seppänen
Ville Koskela
Harri Ihaniemi
Mikael Reuna