Pm-viestien joukkueet (HUOM: Päivitetty 4.6!)

3.6.2013


Sisulisäviestit juostaan Kangasalla 9.6 klo 11 alkaen. Bussikuljetus viesteihin lähtee Matin Saunalta (Kaurialan kentä ylärakennus) klo 09.00

Sisulisäviestit

Kangasala 9.6.2013 (päivitetty 4.6, muutokset lihavoidulla tekstillä)

Tarmon tiimit

 

P15 4x100m

Tuomo Rämö, Aleksi Yrjölä, Santeri Stenius, Olli-Oskari Suonmaa

Johannes Hartikainen, Markus Virtanen, Martti Haukioja, Eemeli Tikkanen

(HUOM: Kokoonpanoihin saattaa tulla muutoksia karsinnan perusteella!)

 

4x80m aj

Tuomo Rämö, Johannes Hartikainen, Olli-Oskari Suonmaa, Eemeli Tikkanen

Varalla: Martti Haukioja, Aleksi Yrjölä

 

4x800m

Olli-Oskari Suonmaa, Tuomo Rämö, Eemeli Tikkanen, Martti Haukioja

Aleksi Yrjölä, Santeri Stenius, Johannes Hartikainen, Viljami Ahola

 

T15 4x100m

Jonna Härkönen, Nea Laine, Sandra Pukki, Reetta Juurakko

Varalla: Maija Keränen, Jenni Keränen

 

T15 4x800m

Maija Keränen, Jenni Keränen, Reetta Juurakko, Sandra Pukki

Varalla: Nea Laine

 

T13 4x100m

Erika Ahvenharju, Iida Lehtonen, Sanni Prittinen, Jenni Rämö

Emmi Ketola, Juuli Vainio, Saara Forsell, Petra Kallionpää

Varalla: Neea Karsikas, Kaisa Keränen

 

T13 4x60m aj

Erika Ahvenharju, Jenni Rämö, Sanni Prittinen, Iida Lehtonen

Varalla: Petra Kallionpää

 

T13 4x600m

Iida Lehtonen, Jenni Rämö, Sanni Prittinen, Neea Karsikas

Kaisa Keränen, Petra Kallionpää, Saara Forsell, Erika Ahvenharju

Varalla: Emmi Ketola, Juuli Vainio

 

 

P11 4x50m

Johannes Maetoloa, Joonatan Veijola, Kaapo Rämö, Eino Vuori

Varalla: Juho Moisio, Arvi Väre

 

P11 4x60m aj

Johannes Maetoloa, Joonatan Veijola, Kaapo Rämö, Eino Vuori

Varalla: Arvi Väre, Juho Moisio

 

P11 4x600m

Taavi Nyström, Eino Vuori, Juho Moisio, Joonatan Veijola

Varalla: Kaapo Rämö, Arvi Väre, Johannes Maetoloa

 

T11 4x50m

Silja Toivonen, Enni Saarinen, Vilma Teppo, Emilie Arkko

Maryana Ishanova, Emma Kuikka, Ronja Kallionpää, Sofia Nieminen

(HUOM: joukkueisiin voi tulla vielä muutoksia!)

 

T11 4x60m aj

Silja Toivonwn, Maryana Ishanova, Enni Saarinen, Vilma Teppo

Emilie Arkko, Emma Kuikka, Ronja Kallionpää, Sofia Nieminen

(HUOM: joukkueisiin voi tulla vielä muutoksia!)

 

 

T11 4x600m

Enni Saarinen, Vilma Teppo, Emilie Arkko, Maryana Ishanova

Emma Kuikka, Silja Toivonen, Ronja Kallionpää, Sofia Nieminen

 

T9 4x400m

Sella Liusjärvi, Vilma Toivonen, Aino Saarinen, Erika Välkkynen

Varalla: Moona Mäkelä, Anniina Ahvenharju

 

T/P9 Sukkula

 

Teemu Toivonen, Markus Leskelä,  Erika Välkkynen, Sella Liusjärvi, Aino Saarinen, Vilma Toivonen, Moona Mäkelä, Anniina Ahvenharju, Elias Kerälä

Varalla: Ukko Teppo