Vattenfall seuraottelun toinen osakilpailu käydään Lempäälässä 28.7 klo 18!

14.7.2010

Tässä Tarmon joukkue kyseisiin karkeloihin! Ja bussihan lähtee perinteisesti klo 16.00 Matin saunalta.

T11           60m                             Milla Nurmi, Jenni Rämö

                 1000m                         Elina Kurki, Maija Keränen, Jenni Keränen

                 Pituus                          Ida Lehtonen

                 Keihäs                         Suvi Aulavuo, Pihla Karhunen

                 4x50m                         Elina Kurki, Ida Lehtonen, Jenni Rämö, Milla                                                     Nurmi

 

P11           60m                             Olli Kurki, Ville Rautakorpi, Pyry Honkala(vai pituus)

                 1000m                         Miro Hänninen, Mirko Hänninen

                 Pituus                          Eemeli Eiste, Elmo Toivonen, (Pyry H.)

                 Keihäs                         Topias Honkanen, Eemil Tuomilehto,Aleksi

                                                     Yrjölä, Eerik Aarresuo

                

                 4x50m                         Miro Hänninen, Mirko Hänninen, Olli

                                                    Kurki,Aleksi Yrjölä, Topias Honkanen,                                              

                                                    Pyry   Honkala

 

T13           60m                            Jonna Härkönen, Eveliina Haavisto,Sara Kattainen

                 1000m                        Laura Kuusinen, Milja Ahonen

                 Korkeus                      Nea Hyvärinen

                 Kuula                          Anni Rekola, Pinja Karhunen

                 4x100m                      Nea Hyvärinen, Laura Kuusinen,  Jonna 

                                                    Härkönen, Anni Rekola

 

P13            60m                           Petrus Honkala, Patrick Kozelj

                 1000m                        Rasmus Ahlgren

                 Korkeus                      Mika Katajisto

                 Kuula                          Santeri Aarresuo

                 4x100m                      Mika Katajisto, Petrus Honkala,Rasmus                                                      Ahlgren, Santeri Aarresuo, Patrick Kozelj

 

T15           100m                          Anni Suokas, Juuli Lahti

                 2000m                        Saara Gratshev

                 Seiväs                        Jutta Ylitalo

                 Kuula                          Siiri Ijäs, Anna Korelin

                 4x100m                      Siiri Ijäs, Juuli Lahti, Anni Suokas, Jutta Ylitalo

 

P15           100m                           Arttu Seppänen, Vili Partanen

                 2000m                          Mikael Honkala

                 Seiväs                          Miko Lehtinen, Jarkko Kärkäs

                 Kuula                            Iiro Hänninen, Janne Haavisto

                 4x100m                       Arttu, Janne, Iiro, Mikael, Miko, Vili

                                                                                 

 

N17           1500m                          Erika Jänkä, Nea Nikkanen

                  3-loikka                       Vilma Lahti

                  Kiekko                         Vilma Virtanen

 

M17            1500m                        Ville Koskela

                  3-loikka                       Mikael Reuna, Erkka Seppänen

                  Kiekko                         Harri Ihaniemi

 

Varmistathan osanottosi seuraotteluun valmennuspäällikkö Villelle keskiviikkoon 21.7 mennessä joko urheilukoulussa tai soittamalla numeroon 044-5532987! Kisabussissa nähdään!