Osanottajat

Ilmoittautuneet.

Ilmoittautuneet.pdf (544 kB)
N17 lauantain ryhmäjaot.pdf (98 kB)
N17 sarjan lauantaipäivän ryhmäjaot
N17 sunnuntain ryhmäjaot.pdf (98 kB)
N17 sarjan sunnuntaipäivän ryhmäjaot

N17 7-ottelu                
    Ina Appelqvist    Esbo IF        
    Ella Paukku    Esbo IF        
    Iina Holopainen    Helsingfors IFK        
    Sanni Markkanen    Helsingin Kisa-Veikot        
    Saimi Lupala    IF Raseborg        
    Anni Konnu    Imatran Urheilijat        
    Johanna Nieminen    Jyväskylän Kenttäurheilijat        
    Amanda Kulju    Jyväskylän Kenttäurheilijat        
    Jasmin Salenius    Kangasniemen Kalske        
    Maria Suntio    Karhulan Katajaiset        
    Gita Reinholm    Karhulan Katajaiset        
    Juulia Inkinen    Lahden Ahkera        
    Veera Koskinen    Lahden Ahkera        
    Emmi Pohjolainen    Lauttakylän Luja        
    Henni Liimatta    Maskun Kataja        
    Kaisa Äijälä    Nousiaisten Susi        
    Anna Pyykkö    Oriveden Ponnistus        
    Eveliina Lehtola    Oulun Pyrintö        
    Emma Tainio    Paimion Urheilijat        
    Vanessa Lindberg    Riihimäen Kisko        
    Helmiina Kynnäs    Saarijärven Pullistus        
    Erin Kainulainen    Savonlinnan Riento        
    Vilma Itälinna    Tampereen Pyrintö        
    Lotta Mäkelä    Tampereen Pyrintö        
    Anni Nurminen    Tampereen Pyrintö        
    Jenna Saarilahti    Tampereen Pyrintö        
    Helmi Tarkiainen    Tampereen Pyrintö        
    Vilma Väliharju    Tampereen Pyrintö        
    Saga Vanninen    Tampereen Pyrintö        
    Saana Peura    Tervolan Terävä        
    Emmi Valtonen    Turun Urheiluliitto        


M17 10-ottelu                
    Jonathan Lindroos    Espoon Tapiot        
    Eemil Porvari    Hartolan Voima        
    Aaro Syväniemi    Ilmajoen Kisailijat        
    Aku Kulju    Jyväskylän Kenttäurheilijat        
    Joonas Lapinkero    Jyväskylän Kenttäurheilijat        
    Otto Hiivola    Kalannin Vankka        
    Miro Heikkonen    Keski-Uudenmaan Yleisurheilu        
    Tuukka Ingers    Lahden Ahkera        
    Manu Metsäkangas    Lahden Ahkera        
    Eelis Snåre    Lahden Ahkera        
    Akseli Hyytiä    Laitilan Jyske        
    Juho Kallio    Lapuan Virkiä        
    Manu Mäenpää    Lempäälän Kisa Yleisurheilu        
    Aapo Savola    Oulun Pyrintö        
    Niko Mikkola    Porin Yleisurheilu        
    Jere Haapalainen    Tampereen Pyrintö        
    Konsta Kankainen    Tampereen Pyrintö        
    Jaakko Linnus    Tampereen Pyrintö        
    Väinö Vähä-Kouvola    Vehmaan Kiisto        


N19 7-ottelu                
    Eucabeth Kivikangas    Alajärven Ankkurit        
    Hilla Mikkilä    Imatran Urheilijat        
    Rosa Salonen    Kenttäurheilijat -58        
    Nea Kylmänen    Nurmijärven Yleisurheilu        
    Laura Lepistö    Porin Yleisurheilu        
    Neea Käyhkö    Savonlinnan Riento        
    Valentina Lemettinen    Seinäjoen Seudun Urheilijat        
    Maiju Saukkosaari    Tampereen Pyrintö        
    Venla Väliharju    Tampereen Pyrintö        
    Maria Peura    Tervolan Terävä        
    Fina Backholm    Vasa IS        


M19 10-ottelu                
    Ville Toivonen    Ähtärin Urheilijat        
    Andrei Kiviharju    Esbo IF        
    Otso Mikkilä    Imatran Urheilijat        
    Lassi Saarela    Länsi-Uudenmaan Urheilijat        
    Juuso Erkkilä    Lohtajan Veikot        
    Aleksi Savolainen    Tampereen Pyrintö        
    Kasperi Valonen    Tampereen Pyrintö        
    Juho Kahelin    Tampereen Pyrintö        


N22 7-ottelu                
    Amanda Liljendal    Borgå Akilles        
    Nathalie Westman    Gamlakarleby IF        
    Tiia Gustafsson    IF Raseborg        
    Sanni Säntti    Ilmajoen Kisailijat        
    Monika Ahonen    Jyväskylän Kenttäurheilijat        
    Janette Hanski    Karhulan Urheilijat        
    Minttu Mattinen    Lappeenrannan Urheilu-Miehet        
    Krista Sjögren    Oulun Pyrintö        
    Veera Möttönen    Raahen Vesa        
    Roosa Rissanen    Savonlinnan Riento        
    Wera Hudd    Vaasan Toverit        
    Miina Palonen    Viitasaaren Viesti        
    *Jessica Rautelin    Esbo IF    (Kilpailun ulkopuolella)    
   * Maria Kytölä  Nurmijärven Yleisurheilu (Kilpailun ulkopuolella)        


M22 10-ottelu                
    Jere Liskojärvi    Helsingin Tarmo        
    Joni Järvinen    Lahden Ahkera        
    Tarmo Savola    Lappajärven Veikot        
    Joni Heikkinen    Oulun Pyrintö        

*Tuomarineuvoston päätöksellä on hyväksytty kaksi kilpailun ulkopuolella kisaavaa kilpailijaa.