Tarmon joukkue Kisko-otteluun 7.9!

2.9.2015


9-sarjalaiset sekä yli 15-vuotiaat ilmoittautuvat omatoimisesti kilpailukalenterin linkin kautta. Ohessa 11-15-vuotiaiden joukkue lajisuorituksineen

Tarmon joukkue seuraotteluun 7.9

 

HUOM! Jokaisella urheilijalla osallistumisoikeus kahteen lajiin ja viestiin!

 

T/P9 Ilmoittautuminen omatoimisesti Kilpailukalenterin linkin kautta, 

 

sukkulaviestijoukkue kootaan osallistuvista junioreista

 

T11

 

60m Anniina Ahvenharju, Iida Salonen, Moona Mäkelä, Aino Ojaniemi, Sella Liusjärvi

 

1000m Iida Salonen, Iiris Veijola, Vilma Toivonen, Aino Ojaniemi, Vilma Kerälä, Sella 

 

Liusjärvi, Nina Järvinen

 

Kuula Iiris Veijola, Moona Mäkelä, Vilma Toivonen, Vilma Kerälä, Anniina Ahvenharju

 

4x100m Anniina Ahvenharju, Moona Mäkelä, Aino Ojaniemi, Vilma Toivonen 

 

Iida Salonen, Vilma Kerälä, Sella Liusjärvi, Iiris Veijola 

 

Varalla: Nina Järvinen

 

P11

 

60m Markus Leskelä, Valtteri Lindberg, Väinö Laaksonen, Tuomas 

 

Lindholm, Eetu Nurmi

 

1000m Markus Leskelä, Valtteri Kalanti, Emil Ahvonen, Tuomas Lindholm, Eetu Nurmi

 

Kuula Valtteri Kalanti, Väinö Laaksonen, Valtteri Lindberg

 

4x100m Markus Leskelä, Väinö Laaksonen, Valtteri Lindberg, Tuomas Lindholm 

 

Varalla, loput pojat

 

T13

 

60m Enni Saarinen, Tuuli Toivonen, Maryana Ishanova, Suvi Rantala, Emma Kuikka, 

 

Ronja Kallionpää, Hulda Havia, Hilda Ilola

 

1000m Enni Saarinen, Tuuli Toivonen, Maryana Ishanova, Suvi Rantala, Emma Kuikka 

 

Kuula Silja Toivonen, Ronja Kallionpää, Hulda Havia

 

4x100m Enni Saarinen, Tuuli Toivonen, Maryana Ishanova, Emma Kuikka 

 

Suvi Rantala Hilda Ilola, Hulda Havia , Ronja Kallionpää

 

 

 

P13

 

60m Eino Vuori, Johannes Maetoloa, Juho Moisio, Taavi Nyström

 

1000m Eino Vuori, Juho Moisio, Taavi Nyström, Arvi Väre

 

Kuula Joonatan Veijola, Arvi Väre, Johannes Maetoloa

 

4x100m Eino Vuori, Juho Moisio, Arvi Väre, Johannes Maetoloa 

 

Varalla: Taavi Nyström

 

P15

 

100m Viljami Ahola, Aatu Laine, Jukka Vähävihu, Lauri Vähävihu, Joonas Koponen

 

Korkeus Viljami Ahola, Aatu Laine, Jukka Vähävihu, Lauri Vähävihu, Joonas Koponen

 

4x100m Viljami Ahola, Aatu Laine, Joonas Koponen, Lauri Vähävihu

 

T15

 

100m Iida Lehtonen, Erika Ahvenharju, Jenni Rämö, Saara Forsell, Petra Kallionpää, 

 

Neea Karsikas

 

Korkeus Iida Lehtonen, Erika Ahvenharju, Jenni Rämö, Saara Forsell, Petra Kallionpää, 

 

Neea Karsikas

 

4x100m Iida Lehtonen, Petra Kallionpää, Erika Ahvenharju, Jenni Rämö 

 

Varalla: Neea Karsikas, Saara Forsell

 

Naiset

 

100m Nea Laine, Jonna Härkönen, Noora Kauranen, Hanna Lappalainen, Juuli Lahti, Pinja Karhunen

Kiekko Pinja Karhunen, Pihla Karhunen, Netta Nikkanen, Sara Papunen, Reetta Juurakko

4x100m Nea Laine, Jonna Härkönen, Hanna Lappalainen, Noora Kauranen

Varalla: Juuli Lahti, Pinja Karhunen, Pihla Karhunen

 

Miehet

 

100m Sampo Kiviharju, Aaro Forss, Tuomo Rämö, Johannes Hartikainen, Olli-Oskari Suonmaa, Eemeli Tikkanen, Oskari Turunen

Korkeus Tuomo Rämö, Ville Koskela, Olli-Oskari Suonmaa, Eemeli Tikkanen

4x100m: Tuomo Rämö, Johannes Hartikainen, Olli-Oskari Suonmaa, Eemeli Tikkanen

Aaro Forss, Sampo Kiviharju, Ville Koskela, Oskari Turunen

Varalla: Ville Vepsä

 

HUOM!! AIKUISET Hoitakaa ilmoittautumiset Kilpailukalenterin kautta 4.9. mennessä!!